UsBidi-Dünyanın En Akıllı Telefon Şarj Aleti #video

Paylaş:
UsBidi
UsBidi şarj cihazı telefonlar ve tabletler ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.Bu iki versiyonu mevcuttur-MFI sertifikalı Apple cihazlar ve Android cihazlar için Mikro USB sürümü için Aydınlatıcı sürümü.UsBidi,kendini akıllı şarj aleti olarak tanımlayan bir girişim.Kickstarter üzerinde fonlanan ürün,Hızlı şarj veya veri senkronize etme iki farklı modu bulunuyor.
UsBidi-Dünyanın En Akıllı Telefon Şarj Aleti
Akıllı Telefon Şarj Aleti 
Bu iki özelliği cihazın iki kullanım modunu temsil ederken üzerine eklenen minik detaylar UsBidi'yi daha da cazip hale getiriyor.En büyük özelliği,telefonun şarjı %100'u gördüğünde otomatik olarak akımı keserek telefonun içinde fazladan elektrik akışının olmasını engelliyor.
UsBidi-Dünyanın En Akıllı Telefon Şarj Aleti
UsBidi En Akıllı Telefon Şarj Aleti 
UsBidi şarj aleti,temelde hem enerji tasarrufu hem de batarya ömründe artış yaratıyor.Ayrıca masa,bilgisayar,araç içi gibi noktalarda belirli bir noktaya sabitlenip yerlerde sürünmemesi için üzerine mıknatıs yerleştirilmiş.Kampanyanın tamamlanmasına 32 gün bulunurken %690 oranında fonlanan UsBidi,Şubat 2016'da üretimi tamamlayarak kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Paylaş:

akıllı şarj aleti

Akıllı telefonlar

Batarya Kullanımı

Elektronik

kickstarter

pil ömrü

şarj aleti

Teknoloji Haberleri

UsBidi

video

istek ve yorumlarınız bizim için değerlidir:

0 Yorumlar:

Üye olmadan da yorum yapabilirsiniz.Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazalım.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. İlginize Teşekkürler