Blog Arşivi

Hakkımda

Fotoğrafım

ADMIN:.Web Sitesi Hiçbir Kuruluşa Bağlı Değildir.Sunduğu Haberler Tamamen Web Sitelerden Harmanlanarak veya Bilgi Birikimimizi Sizlere Sunuyoruz...
Navigation

2015 EN İyi HD VİDEO KAMERA YORUMLARI ve KARŞILAŞTIRMALARI

HD video kameralar genellikle kullanımı kolay ve hızlı.Kamerayı çekin ve saniye içinde kaydetmeye başlayabilirsiniz.menülerde birkaç değişiklik ile çekim ayarlarını siz yapabilirsiniz.bu yüksek çözünürlüklü kameralar çok kafa karıştırıcı olmadan size birçok seçenek vermek.Çözünürlük HD video kameralar en önemli yönüdür.İncelediğimiz kameralar tüm 1080p olsa da,her biri ince farklar vardır.Aşağıda HD video kamera Oranı kullanılan kriterlerdir.

Video ve Görüntü Kalitesi
HD video kameralar arasında ayrım için en iyi yollarından biri kare hızında bakmaktır.sadece 30 fps altında,ancak yüksek yenileme hızları dijital görüntüler bu çağda insan gözü süreçleri,bu standart kare hızı zaman zaman ekran karşısında yatay çizgiler sonuçlanır.Eğer HDTV ve monitörlerde video göstermek için planlıyorsanız Genellikle, 60 fps en iyi seçimdir.

Tasarım
Biz de LCD ekran boyutuna,hafıza kartları sayısı da dahil olmak üzere bir kamera doğrudan bir HDMI bağlantı noktası olup olmadığını,fiziksel özellikleri.tümleşik depolama,(genellikle düşük görüntü ayarlarına bağlı ölçülür)maksimum kayıt süresi ve pil ömrü de bizim puan çarpanlarına.

Gelişmiş Özellikler
Çoğu HD video kameralar,akıllı otomatik mod,görüntü sabitleme ve yüz algılama sunuyor.Eğer gerekirse kapatabilirsiniz,ancak profesyonel bir kameraman değilseniz bu özellikler son derece yararlı olacaktır.En iyi HD video kameralar dahili dahil Wi-Fi kolayca yükleyebilir ve görüntüleri paylaşmak veya bir güvenlik kamera veya bebek monitörü olarak kameranızı kullanabilirsiniz, böylece.

Yardım ve Destek
İdeal bir dünyada,sizin HD video kamerada bir sorunu var,üretici firma yardım sağlaması önemlidir.Biz telefon,e-posta ve canlı sohbet dahil SSS,indirilebilir kılavuzları ve kullanıcı forumları gibi do-it-yourself seçenekleri yanı sıra, iletişim seçenekleri önemlidir.

HD video kamera yorumları video kameralar ve en iyi kullanım ayrıntılı analizini sunuyoruz.
Ne olursa olsun,orada sizin için bir HD video kamera var.
Canon Vixia HF R52
Artıları Canon Vixia HF R52 en flaş kameralar daha fazla entegre depolama 32GB vardır.
Eksileri Wi-Fi özelliği tutarlı ve güvenilir bir bağlantıyı sürdürmek için başarısız olur.
Karar: 9.8 /10
60 fps HD video ve özellikleri uzun bir liste ile,Canon Vixia HD video kameralar bizim listesinin başında.Bu saniyede 60 kare 1080p HD video çekimleri ve güçlü bir özellik seti içerir.
Sony HDR-PJ275
Artıları Sony HDR-PJ275 yerleşik projektörü vardır.
Eksileri Bu HD video kamera konular hareketli olduğunda odak tutmak sorunu var.
Karar: 9.4 /10
Harika bir fiyata ve ekstra özelliklerle dolu,Sony HDR-PJ275 tam yüksek tanımlı anılarınızı yakalamak için mükemmel bir seçenektir.
Panasonic HC-W850
Artıları:Panasonic HC-W850 manuel odaklama için bir kadranı vardır.
Eksileri: vizörde ikinci lens,düşük işlevsellik ile bir cilvesidir.
Karar: 9.2 /10
Tam HD Panasonic HC-W850 filmler ve görüntü sabitleme sunuyor, ama onun ekstra objektif bir hile gibi hissediyor.
Panasonic HC-X920
Artıları Panasonic HC-X920 profesyonel bir video filmi için gereken tüm manuel ayarları vardır. Eksileri Bu çok pahalı.
Karar: 8,53 / 10
Panasonic HC-X920 fantastik bir Prosumer kamera olduğunu, ancak yalnızca kendi anılarını yakalamak isteyenler için.
Sony HDR-CX240
Artıları Sony HDR-CX240 yarım kilo daha hafif.
 Eksileri kamera LCD vizör üzerinde dokunmatik kontrolleri yoksun.
 Karar: 8.23/10 
Kullanımı basit ve iyi bir film kalitesi sunuyor,çünkü bu,Sony mükemmel bir giriş seviyesi kamera
Paylaş
Banner

birol özkurt

Hiçbir Kuruluşa Bağlı Değildir.Sunduğu Haberler Tamamen Web Sitelerden Harmanlanarak veya Bilgi Birikimimizi Sizlere Sunuyoruz...

Post A Comment:

0 comments:

Üye olmadan da yorum yapabilirsiniz.Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazalım.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın. İlginize Teşekkürler